Blaník Škrabánek František
POPIS: Olej na lepence, rozměry : 30 x 40 cm, zaskleno Nově rámováno
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 2 700 Kč |
Číslo položky:9193