Bohaté zátiší
Bohaté zátiší
Bohaté zátiší
Bohaté zátiší
Bohaté zátiší
Bohaté zátiší
+ 1

Bohaté zátiší Autor nezjištěn

POPIS: Olej na plátně, rozměr 60 x 110 cm, mírně poškozeno
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:10423