Borovice 1916 G.E. Monogramista

POPIS: Akvarel na papíru .28 x 38 cm .Signováno vlevo dole G.E. 16.
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky:6284