Brambořík Kuba Ludvík
POPIS: Olej na plátně, rozměr 45 x 26,5 cm, signováno vpravo dole L.K. Vzácně se vyskytující ranné dílo Ludvíka Kuby před rokem 1896 .
Vyvolávací cena: | 3 800 Kč |
Aktuální cena: | 25 200 Kč |
Číslo položky:5493