Bretaňské pobřeží Folprecht Arnošt
POPIS: Olej na lepence, rozměr 40,5 x 54 cm, signováno vpravo dole Folprecht
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 500 Kč |
Číslo položky:5698
3 500 Kč | 10. 12. 2017 09:16:08 | |