Břízky u cesty Ralenovský Vladimír

POPIS: Olej na plátně, rozměr 48 x 66 cm, plátno zvlněno
O AUTOROVI: 1920 Měnín - 2005 Brno Narodil se v Měníně u Brna. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně. Byl malířem Vysočiny. Jeho obrazy byly zastoupeny ve sbírce obrazů Radovana... zobrazit více >
O AUTOROVI: 1920 Měnín - 2005 Brno Narodil se v Měníně u Brna. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně. Byl malířem Vysočiny. Jeho obrazy byly zastoupeny ve sbírce obrazů Radovana Lukavského.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:11987
1 000 Kč 4. 4. 2021 15:06:41