Břízy Nesignováno .
POPIS: Olej na papíře, rozměr 60 x 44,5 cm, zaskleno, poškozeno
Vyvolávací cena: | 700 Kč |
Aktuální cena: | 800 Kč |
Číslo položky:14679
800 Kč | 21. 3. 2022 21:23:58 | |
700 Kč | 10. 2. 2022 19:46:56 | |