Břízy Nesignováno .

POPIS: Olej na papíře, rozměr 60 x 44,5 cm, zaskleno, poškozeno
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:14679
800 Kč 21. 3. 2022 21:23:58
700 Kč 10. 2. 2022 19:46:56