Břízy u potoka Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměr 47 x 32 cm
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:16441
Žádné příhozy