Břízy v krajině Holub Emil

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 38 x 48 cm, malba poškozená.
O AUTOROVI: * 14. 6. 1884, Plzeň , Česká republika (Czech Republic) † 17. 12. 1974, Plzeň pedagog, malíř.
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky:11703