Brno - Katedrála svatého Petra a Pavla Mamedov Vugar
POPIS: Olej na plátně, rozměry malby : 20 x 30 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:13682
2 500 Kč | 17. 11. 2021 21:02:57 | |