Kočovníci Bubák A. - označeno

POPIS: Olej na lepence, rozměry : 23 x 36 cm
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
12. 11. 2024 20:53:11
Číslo položky:21205