Krajina s jezírkem Bubeníček Ota
POPIS: Olej na lepence, rozměr 35,5 x 50 cm, datováno 1913, zaskleno
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
Aktuální cena: | 25 000 Kč |
Číslo položky:21217