Buddha Šákjamuni Neznačeno
POPIS: Mosaz, rozměry: 44 x 33 cm, váha 8 kg. V očích vsazeny kameny. Jihovýchodní Asie, Barma, 19.století. poškozeno.
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 11 200 Kč |
Číslo položky:7880