Budky žita Sýkora Jiří

POPIS: Olej na dřevě, rozměr 28,5 x 35 cm, rám poškozen, signováno z druhé strany.vystaveno v Malostranské besedě.
O AUTOROVI: Malíř,krajinář.
O AUTOROVI: Malíř,krajinář.
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:5765
Žádné příhozy