Budky žita Sýkora Jiří
POPIS: Olej na dřevě, rozměr 28,5 x 35 cm, rám poškozen, signováno z druhé strany.vystaveno v Malostranské besedě.
Vyvolávací cena: | 1 400 Kč |
Aktuální cena: | 1 400 Kč |
Číslo položky:5765
Žádné příhozy | ||