Budky žita Autor nezjištěn

POPIS: Olej na dřevě, rozměr 28,5 x 35 cm, signováno z druhé strany
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky:6266
700 Kč 25. 4. 2018 21:12:57
600 Kč 25. 4. 2018 15:06:59