Čas Opltová Kateřina

POPIS: Olej na plátně, rozměr 50 x 40 cm, nerámováno
O AUTOROVI: 8.12.1957 Praha - 23.4.2003 malířka, kreslířka
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:9490
1 500 Kč 14. 1. 2020 09:11:49