Cecílie Stenzl Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměry : 25,5 x 21,5 cm, rozměry včetně rámu : 40 x 36 cm, řezaný florentský rám. Jeden z protějšků, viz foto
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 9 500 Kč |
Číslo položky:10519