Čekání na bohatého strýčka Srncová Emma
POPIS: Olej na desce, rozměry: 60 x 147 cm. Originalita potvrzena autorkou. + 2x litografie Daniela Havlíčková a Jan Konůpek. Rozměry listů: 33 x 28 cm a 16 x 12 cm. Soubor.
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
Aktuální cena: | 110 000 Kč |
Číslo položky:17024 r