Černá madona Svatotomská Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně + zlacení, fixováno na lepence, rozměry: 40 x 24 cm
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky:8833