Černá madona Svatotomská Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně + zlacení, fixováno na lepence, rozměry: 40 x 24 cm
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 4 500 Kč |
Číslo položky:8833