Černá ohrada Beneš Vlastimil
POPIS: Akvarel, rozměr ve výřezu 13,5 x 22 cm + pasparta a rám, signováno na rubu tužkou, zaskleno
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
Aktuální cena: | 20 000 Kč |
Číslo položky:7609