Černohorka Nesignováno .

POPIS: Olej na dřevě, rozměr 33 x 25 cm
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky:15640
4 600 Kč 20. 6. 2022 20:46:54
4 500 Kč 19. 5. 2022 01:00:51