Černohorka Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměr 15 x 13 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 100 Kč |
Číslo položky:14964
1 100 Kč | 16. 5. 2022 17:02:05 | |
1 000 Kč | 15. 3. 2022 08:30:34 | |