Čert Mrkvička Otakar
POPIS: Akvarel, rozměry listu. 36 x 25 cm. Ilustrace pohádky 1944, nerámováno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 5 000 Kč |
Číslo položky:15154