Červánky Neumann Emanuel

POPIS: Olej na plátně, rozměr 37 x 36, signováno vpravo dole Emi. Neuman
O AUTOROVI: Narodil se 1873 v Kosmonosích a zemřel 1932 v Praze.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:5332
900 Kč 14. 9. 2017 19:37:16
800 Kč 11. 8. 2017 20:13:25