Červánky nad krajinou Cerman Josef

POPIS: Olej na lepence, rozměr 24,5 x 33 cm, malba poškozena
O AUTOROVI: Malíř, krajinář a figuralista. Narodil se 15. Června 1880 v Lomnici nad Popelkou a zemřel roku 1948. Učil se malovat kvaši u Fr. Jaroše a kostelní malbu u J. St. Otomara.... zobrazit více >
O AUTOROVI: Malíř, krajinář a figuralista. Narodil se 15. Června 1880 v Lomnici nad Popelkou a zemřel roku 1948. Učil se malovat kvaši u Fr. Jaroše a kostelní malbu u J. St. Otomara. V roce 1931 vystavoval ve Veletržním paláci.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky:13732