Cesta Bohemians Praha 1905 do Austrálie Šorm Jiří

POPIS: Olej na plátně, rozměr 135 x 200 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Narodil se 8. 4. 1957 v Praze. Vystudoval Střední průmyslovou školu grafickou v Praze a Akademii výtvarných umění v Praze, u profesora Františka Jiroutka. Pracuje v oborech... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 8. 4. 1957 v Praze. Vystudoval Střední průmyslovou školu grafickou v Praze a Akademii výtvarných umění v Praze, u profesora Františka Jiroutka. Pracuje v oborech malba, grafika, kresba, socha, porcelán a prostorové projekty do architektury. Svá díla vystavuje a je zastoupen v soukromých i veřejných galeriích a sbírkách všech kontinentů, vyjma Antarktidy. Je členem výtvarného spolku Mánes, Unie výtvarných umělců Olomoucka a občanského sdružení Checo Art.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 14 200 Kč
Číslo položky:18434