Cesta do kraje Passig Benedikt

POPIS: Olej na plátně, nalepeno na desce, rozměr : 60 x 95 cm datováno 1904
O AUTOROVI: Německý malíř
O AUTOROVI: Německý malíř
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky:15001