Cesta do vsi Krejčí Jiří

POPIS: Olej na lepence, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole Krejčí
O AUTOROVI: Narodil se 1.12.1899 v Praze a 8.6.1977 v Chřibské Studoval na AVU u prof. Bukovace a Švabinského. Začínal s figurální malbou, později se odvrací od skutečnosti a promítá... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 1.12.1899 v Praze a 8.6.1977 v Chřibské Studoval na AVU u prof. Bukovace a Švabinského. Začínal s figurální malbou, později se odvrací od skutečnosti a promítá do svého díla vlastní vidiny pod vlivem malíře Šímy. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky:5651