Cesta pod svahem - velký formát Brunner J.

POPIS: Olej na plátně, rozměr 100,5 x 110 cm, rozměr včetně rámu 122 x 134,5 cm, rám poškozen
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky:14716