Cesta s mostem Erban Jaroslav

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 42 x 22 cm, zvlněné plátno
O AUTOROVI: * 18.3.1932 Nová Paka (Jičín) + 20.3.1987 Český grafik a malíř
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky:8330
1 100 Kč 26. 6. 2019 22:05:54
1 000 Kč 5. 5. 2019 08:54:45