Cesta v březině Nečitelně signováno

POPIS: Olej na překližce, rozměry: 60 x 70 cm
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

12. 11. 2024 21:12:00
Číslo položky:20373
Žádné příhozy