Cesta v březině Nečitelně signováno
POPIS: Olej na překližce, rozměry: 60 x 70 cm
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
12. 11. 2024 21:12:00
Číslo položky:20373
Žádné příhozy | ||