Cesta v polích Forman Pavel

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 45 x 55 cm, poškozeno.
O AUTOROVI: Narodil se 2. 6. 1920 v Čáslavi. Studoval na státní grafické škole v Praze v letech 1938 - 1941 u profesora Kyseli. Od roku 1945 byl žákem profesora O. Nejedlého. Byl divadelním... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 2. 6. 1920 v Čáslavi. Studoval na státní grafické škole v Praze v letech 1938 - 1941 u profesora Kyseli. Od roku 1945 byl žákem profesora O. Nejedlého. Byl divadelním výtvarníkem Východočeského divadla. Vystavoval v Čáslavi a Třemošnici.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky:15164