Čestné uznání Židlický Jiří

POPIS: Litografie, celkové rozměry: 68 x 56 cm, samotná tisková plocha výjevu: 30 x 35 cm, signováno v tisku
O AUTOROVI: Narodil se 27.5.1895 v Novém Městě na Moravě a zemřel 7.10.1950. Byl žákem soukromé školy Ferdinanda Engelmüllera. Grafiku studoval u Bohumila Klimeše Koziny. Byl činný jako... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 27.5.1895 v Novém Městě na Moravě a zemřel 7.10.1950. Byl žákem soukromé školy Ferdinanda Engelmüllera. Grafiku studoval u Bohumila Klimeše Koziny. Byl činný jako lektor a ilustrátora u firmy Orbis. Vystavoval v Novém Městě na Moravě (1924), v Berlíně (1938), ve Slaném a Táboře. Od roku 1903 se účastnil výstav Myslivecké jednoty. Převážně maloval motivy lesní zvěře a lesa. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky:19164