Čestné uznání Židlický Jiří
POPIS: Litografie, celkové rozměry: 68 x 56 cm, samotná tisková plocha výjevu: 30 x 35 cm, signováno v tisku
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 100 Kč |
Číslo položky:19164