Chalupa Porš Gustav
POPIS: Akvarel + kresba, rozměr listu 13,5 x 20,5 cm, poškozeno, zaskleno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:16542
1 500 Kč | 8. 12. 2022 21:46:31 | |