Chalupa na Vsetínsku Blažek František Bohuslav
POPIS: Olej na kartonu, rozměr 49 x 69 cm , signováno vpravo dole F.V. Blažek. Odhadní cena 10 000 - 15 000 Kč
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 500 Kč |
Číslo položky:5316
3 500 Kč | 23. 8. 2017 14:07:45 | |