Chalupa - Nové město Jambor Josef
POPIS: Akvarel, rozměr 27,5 x 20,5 cm. Datováno 1913, volný list, poškozeno
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 900 Kč |
Číslo položky:19646