Chalupa s potokem Sigmund Karel Jan
POPIS: Olej na dřevěné desce, rozměr 63,5 x 73 cm, ve spodní části rám mirně poškozen.
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
Aktuální cena: | 13 000 Kč |
Číslo položky:7700