Chalupa s Rejsku Netal Josef

POPIS: Olej na lepence, rozměr 34 x 43 cm, signováno vpravo dole J. Netal 1919
O AUTOROVI: * 31.8.1880 Klatovy (Klatovy) + 1.5.1952 Klatovy (Klatovy)
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky:5518
500 Kč 8. 11. 2017 20:06:44