Chalupa se slepicemi a kohoutem
+ 1

Chalupa se slepicemi a kohoutem Nečitelně signováno

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 41 x 50 cm
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky:10245