Chalupy Nečitelně signováno

POPIS: Olej na lepence rozměry : 15 x 19,5 cm
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky:10210
600 Kč 8. 4. 2020 21:33:48
500 Kč 4. 3. 2020 02:14:35