Chalupy pod stromy
Chalupy pod stromy
Chalupy pod stromy
Chalupy pod stromy
Chalupy pod stromy
Chalupy pod stromy
+ 1

Chalupy pod stromy Písecký Josef (Liška).

POPIS: Olej na lepence, 48 x 58 cm, signováno, datováno 1914
O AUTOROVI: Narodil se 21. 2. 1878 v Kroměříži a zemřel 14. 4. 1954 v Praze. Malíř moří a krajin v Praze. Učil se na soukromé škole Quastově v Písku, později mu byla učitelem sama příroda.... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 21. 2. 1878 v Kroměříži a zemřel 14. 4. 1954 v Praze. Malíř moří a krajin v Praze. Učil se na soukromé škole Quastově v Písku, později mu byla učitelem sama příroda. V letech 1901 - 1908 byl činný v Pištěkově divadle na Smíchově. Od roku 1908 často cestoval na Jadran a do Itálie, kde tvořil a studoval moře. Maloval také krajiny Táborska, Třeboňska, Šumavy, Krkonoš, Polabí, ale i pražské pohledy. V Praze pořádal souborné výstavy
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky:7060