Chalupy u rybníka Reiter Gustav

POPIS: Olej na plátně, rozměr 75 x 99 cm
O AUTOROVI: Akademický malíř činný v 1. pol. 20 století. Reiterova tvorba vychází z Mařákovy krajinářské školy. Byl majitelem Ryteckého závodu v Praze na malé straně. Některé obrazy... zobrazit více >
O AUTOROVI: Akademický malíř činný v 1. pol. 20 století. Reiterova tvorba vychází z Mařákovy krajinářské školy. Byl majitelem Ryteckého závodu v Praze na malé straně. Některé obrazy byly publikovány na pohlednicích a v dubnovém rodinném časopise „ZLATÁ PRAHA“, který vydávalo Ottovo nakladatelství
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Číslo položky:16171
2 800 Kč 20. 6. 2022 16:58:45