Chalupy v podhůří Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 50 x 60 cm, rám poškozen.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

23. 9. 2024 20:40:00
Číslo položky:20188
Žádné příhozy