Chalupy v podhůří Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 50 x 60 cm, rám poškozen.
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
23. 9. 2024 20:40:00
Číslo položky:20188
Žádné příhozy | ||