Chalupy v zimě Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 65 x 50 cm, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:11089