Chalupy v zimě Josef Kos-Šaroun

POPIS: Olej na plátně, rozměr 54 x 67,5 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Akademický malíř
O AUTOROVI: Akademický malíř
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:8597
900 Kč 19. 9. 2019 20:09:42
800 Kč 14. 7. 2019 22:48:52